Krotoszyn, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Sklepu

Krotoszyn

Loydson Partners (Nr licencji: 2381/1a) to firma doradcza aktywnie wspierająca rozwój przedsiębiorców na polskim rynku od 2003 roku. Do nowo otwieranego salonu z ekskluzywną bielizną poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU
nr ref. (06/02/KKES)
MIEJSCE PRACY: KROTOSZYN

Zadania:
&#8226; Zarządzanie zespołem sprzedawców
&#8226; Realizacja wyników sprzedażowych
&#8226; Kompleksowa obsługa klientów
Profil Kandydata:
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; Umiejętność zarządzania
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Zaangażowanie, dokładność
&#8226; Uczciwość i odpowiedzialność
&#8226; Umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy:
&#8226; Pracę w ekskluzywnym salonie z bielizną
&#8226; Zatrudnienie na pełny etat
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Możliwość uczestnictwa w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@loydson.com Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Luty, 2012  15:41

Identyfikator: 374524

Wyświetleń: 2402